Kerin kétoldalas matrac tudnivalók
Ez a matracunk kétoldalas kialakítású, ezért ideális választás párok számára. Hiszen, két kisebb matrac vásárlása esetén, mind a ketten a saját igényeiteknek megfelelő komfort fokozaton tudtok pihenni. Különleges profilozásával lehetővé teszi a tested tökéletes alátámasztását és az alvás közbeni mozgás hatására kialakuló, változó nyomáspontok kellemetlen hatásnak tompítását. Nagyban hozzájárul ahhoz hogy a gerinced a megfelelő, természetes pozíciójában tudjon pihenni. Az új fejlesztésű profilozásnak köszönhetően kiemelkedően jó szellőzéssel rendelkezik. Ez az ágybetét minden korosztály számára kellemes pihenést tesz lehetővé. Különösen jó választás azok számára, akik sokat forgolódnak éjszakánként.
A matrachoz választható huzatok nagyrésze mosható és mind kimondottan kellemes tapintású. Az ezen huzatokhoz felhasznált alapanyagok kitűnő minőségének köszönhetően mindegyikük semleges kémhatású és antiallergén tulajdonságokkal bír. A válaszható huzatok skálája azért széles, hogy egyes tulajdonságaikat jobban előtérbe hozhassuk és ezáltal te is azt választhasd ki amire szükséged van.
Mindez azért is fontos, hogy te is a neked tökéletesen megfelelő huzatot választhasd ki. Hiszen a hozzád illő huzat lehet a különbség alvás és pihenés között.
A választható matrachuzatok:
 |
Celina huzatunkat azoknak terveztük, akiknek nincs szükségük különleges huzatra, csupán jó áron szeretnék megkapni a lehető legjobb minőséget. |
 |
Snow huzatunk Kötött anyagból készült, kellemes tapintású, biztosítja a magas higiéniai környezetet és az egészséges ágynyugalmat. Könnyen levehető, mosható 60 °C-on. Steppelt antiallergén poliészter gyapjú, 100 g/m2 |
 |
Aloe huzatunk minőségi kötött anyag speciális gyógyhatású növény kivonattal, rugalmas finom anyagból készült. Az anyagnak a tulajdonságai garantálják a megfelelő higiéniát, antibakteriális és antiallergén kezeléssel a gyártási folyamat lezárásaként. Könnyen levehető, mosható 60 °C-on. Pen Royal felület analitikai technológia. Poliészter gyapjú, 200 g/m2 |
 |
Tencel fantázia nevű, a nedvességet elnyelő és kellemes fényű, kötött textíliát speciálisan kezelik, így biztosítva a matrac magas higiéniáját. Olyan természetes Lyocell – viszkózrost, amely cellulózból, az úgynevezett faanyagból származik. Az anyag antibakteriális és antiallergén. Sanitized védelemmel a penész és a baktériumok ellen. Könnyen levehető, mosható 60 °C-on. Poliészter Royal gyapjú, 400 g/m2 |
 |
Aspen huzatunk puha tapintású, fényes kivitelezésű, luxus kategóriájú termékünk. Az anyag antibakteriális és antiallergén. Sanitized védelemmel a penész és a baktériumok ellen.
Könnyen levehető, mosható 60 °C-on. Összetétele: 31% viszkóz, 69% PES, 400 g/m2. |